Fear Worktalk (ONLINE, Polish)

Strach.

Boisz się go przez całe życie. Boisz się, że ktoś zobaczy, że się boisz. Robisz wszystko, aby go nie czuć. Nauczyłeś się zamrażać, wycofywać, kontrolować.

A co jeśli strach może wnosić żywotność do twojego życia? A co jeśli strach prowadzi do połączenia i intymności? A co jeśli strach nawiguje cię w twojej drodze życia ku spełnieniu i realizacji twojego powołania?

Podczas tego spotkania będziemy pracować ze świadomym strachem, jako zasobem energii i informacji. Będziemy nawiązywać relacje ze strachem jako źródłem Niewiadomej, w której są wszystkie odpowiedzi. Będziemy praktykować jak świadomie odczuwać strach, żeby móc z niego korzystać.

Za pomocą strachu możesz pogłębić relacje ze sobą i z innymi. Strach jest kluczem do intymności, połączenia i transformacji. Ta energia wpuszcza życie w nasze ciało i nadaje kierunek naszym działaniom.

Jeżeli czujesz strach przed eksploracja tego tematu i jednocześnie czujesz tęsknotę za żywotnością, połączeniem ze sobą lub z innymi oraz realizacją siebie w świecie, to spotkanie jest dla ciebie.


Prowadzący:
Ewa Szczepaniak – Eksploratorka Strachu, Kreatorka Zmiany, Tworca Mostów Transformacji.
Wojciech Zawadzki – Tworzę przestrzenie transformacji dla ludzi, którzy pragną iść w życiu ścieżką swojego powołania.

Stosujemy dystynkcje, narzędzia, procesy i mapy z Possibility Management -> https://possibilitymanagement.org .


Kiedy: 29.06.2023, 18:00-20:30
Gdzie: Online (Zoom)
Inwestycja: 40-80 zł – sam(-a) decydujesz, jaką kwotę z przedziału zapłacić
Zapisy: szczepaniak.ewa@gmail.com


Odwaga. Połączenie. Transformacja. Odkrywanie. Magia. Możliwości.