Fear Club – cykl warsztatów świadomej pracy ze strachem

Strach potrafi paraliżować, wprowadzać niepokój, dyskomfort w ciele i prowadzić do ucieczki a nawet walki. W nowoczesnej kulturze strach to doświadczenie, którego się unika. Jednak czy naprawdę da się uniknąć strachu? Czy ukrywanie czucia strachu, które stało się normą, sprawia, że żyjesz w pełni? W rzeczywistości poziom niepokoju, który objawia się zamartwianiem, zamrożeniem, ciągłym pobudzeniem i napadami paniki, wskazuje na zupełnie inną sytuację.

Istnieje inna możliwość relacji ze strachem.

Jesteś stworzony do odczuwania strachu. Twój układ nerwowy ma zdolność otwierania się, aby doświadczać świadomy strach. Masz też możliwość rozróżniania strachu jako emocji (pochodzącej z przeszłości) od strachu jako uczucia (z chwili obecnej). Dzięki kontaktowaniu się z emocją strachu możesz uzdrowić swoje rany z przeszłości. Natomiast strach jako uczucie daje ci informacje o tym, jaki powinien być twój kolejny krok. Strach to twój sojusznik.

Fear Club to bezpieczna przestrzeń, w której będziesz praktykował(-a) świadomie czucie strachu i doświadczysz, jak wykorzystać swój strach do:
– bycia uważnym i ożywionym
– bycia obecnym, gdy jesteś na granicy strefy komfortu
– zrobienia kolejnego kroku nie wiedząc jak
– tworzenia nowych możliwości w swoim życiu
– uzdrawiania swoich ran, by być i żyć w zgodzie ze sobą
– tworzenia i utrzymywania intymności w relacjach
– kreowania życia, takiego, jakie chcesz
Czy chcesz nawiązać nową relację ze strachem i odkrywać jego zasoby?

Fear Club to drużyna, która świadomie zagłębia się w nieznane terytorium strachu. Spotykamy się raz w tygodniu przez 4 tygodnie. Pomiędzy spotkaniami utrzymujemy ze sobą kontakt na grupie online, na której dzielimy realizowanymi eksperymentami, odkryciami i pytaniami. Pomiędzy spotkaniami spotykamy się również raz w tygodniu w przestrzeni online na wyrażanie emocji (Emotional Healing Process – Proces Uzdrawiania Emocji), które stoją na przeszkodzie świadomego korzystania z energii i informacji płynących ze strachu.

Prowadzący:
Ewa Szczepaniak – Twórca Mostów Transformacji, Eksploratorka Terytorium Strachu, Kreatorka Zmiany. https://www.ewaszczepaniak.org/
Wojciech Zawadzki – Twórca przestrzeni inicjacji dla ludzi, którzy pragną żyć autentycznie i spójnie ze sobą. https://wojciechzawadzki.org/
Miejsce: Online, Zoom
Kiedy: 11.07, 18.07, 25.07, 01.08 (4 spotkania)
Godzina: 18:00 – 20:00
Inwestycja: 400 – 600 zł (sam(-a) decydujesz, jaką kwotę z przedziału zapłacić)
Zapisy: szczepaniak.ewa@gmail.com

Jeżeli chcesz wziąć udział w warsztacie a cena jest dla ciebie przeszkodą, skontaktuj się z nami. Wspólnie spróbujemy znaleźć na to rozwiązanie.

Stosujemy dystynkcje, narzędzia, procesy i mapy z Possibility Management -> https://possibilitymanagement.org .

Odwaga. Połączenie. Ewolucja. Integralność. Kreacja.