Conscious anger workshop

Po czym możesz rozpoznać, że nie korzystasz świadomie z energii gniewu?
– nie czujesz satysfakcji z pracy, którą wykonujesz,
– chcesz zrobić coś ważnego, ale odkładasz to na później,
– nie masz klarowności co jest dla ciebie dobre, trudno podjąć ci decyzję i ją utrzymać,
– adoptujesz się, zmieniasz swoje stanowisko na podstawie czyjegoś zdania,
– tworzysz relacje z ludźmi, które nie działają tak, jak pragniesz.
Jeżeli jakaś z powyższych sytuacji dotyczy ciebie, to najprawdopodobniej podjąłeś(łaś) kiedyś świadomą lub nieświadomą decyzję, że gniew jest zły, niepotrzebny, że gniew szkodzi.
Jaki mógł być powód takiej decyzji?
 
Być może uwierzyłeś(łaś), że nie wypada okazywać złości i że jeśli się złościsz, to stanowisz dla kogoś problem. Wyrażanie złości mogło nieść za sobą kłótnie, agresywne zachowanie, izolację, ciężką atmosferę. To są przykłady nieodpowiedzialnego i nieświadomie wyrażanego gniewu.
Istnieje inny rodzaj gniewu – świadomy i odpowiedzialny. Gniew to neutralna energia i informacja, która jest twoim zasobem. Ten warsztat jest po to, abyś przypomniał(a) sobie, jak z niego korzystać.
Świadome i odpowiedzialne używanie gniewu niesie ze sobą klarowność, przestrzeń dla siebie, zachowujesz spójność, wiesz co chcesz i czego nie chcesz, zauważasz to, co chcesz zmienić, podejmujesz działania i stajesz za tym, na czym ci zależy, tworzysz relacje w połączeniu ze sobą i innymi.
To nie jest warsztat, podczas którego tylko porozmawiamy o gniewie. To warsztat, w którym będziesz mógł(a) doświadczyć mocy świadomego gniewu i wnieść to doświadczenie do swojej codzienności.
Jeżeli czujesz strach przed eksploracja tego tematu i jednocześnie czujesz tęsknotę za żywotnością, połączeniem ze sobą lub z innymi oraz realizacją siebie w świecie, ten warsztat może być dla ciebie.
Prowadzący:

Wojciech Zawadzki – Tworzę przestrzenie inicjacji dla ludzi, którzy pragną żyć autentycznie i spójnie ze sobą. https://www.wojciechzawadzki.org/
Ewa Szczepaniak – Eksploratorka Strachu, Kreatorka Zmiany, Twórca Mostów Transformacji. https://www.ewaszczepaniak.org/
 
Kiedy: Sobota 8 lipiec, 10:00 – 18:00
Gdzie: Wrocław
Inwestycja: 350 – 500 zł (sam(a) decydujesz, jaką kwotę z przedziału zapłacić)
Zapisy: w.zawadzki85@gmail.com
Jeżeli chcesz wziąć udział w warsztacie a cena jest dla ciebie przeszkodą, skontaktuj się z nami. Wspólnie spróbujemy znaleźć na to rozwiązanie.